ZOUT TEXEL
Texelse kunstenaarsvereniging ZOUT

open atelier zondagen



 

Adressen deelnemende kunstenaars:

Margot Bik  http://www.bikart.nl Atelier BikArt, Schilderweg 194, 1791 LP den Burg

 Willem Broens  http://www.willembroens.nl Atelier: Achterom 27, 1791 AN den Burg

Door Dogger http://www.doordogger.com Atelier: De Ruyterstraat 80, 1792 Oudeschild

Klarina Combé  http://www.udjattexel.nl  Kunstschuur Udjat, Achtertune 18, Oosterend

Maurice Christo van Meijel  http://www.mauricechristo.com Posthuys, Brink 14-16 de Koog

  Cecile de Boer  http://www.facebook.com/schilderijen atelier: Sluyscoog 96 den Burg

  Rebecca Geskus  http://www.rebeccageskus.nl Atelier: Schilderweg 208B, Oudeschild

  Peter Holman  http://www.peterholman.nl atelier: Hoofdweg 122, 1795 JG de Cocksdorp

  Jacqueline Jimmink,  http://www.jacquelinejimmink.com  Graveer- en Emailleer Atelier,  p/a Winkelpand Wilt & Woest, Binnenburg 19, 1791 EZ Den Burg

  Kittie Markus  http://www.kittiemarkus.nl Atelier: Krimweg 48, 1795 LR de Cocksdorp

 Uli Reska atelier: Hoofdweg 122, 1795 JG de Cocksdorp

 Lenie Steffen-van Heerwaarden  Atelier: Schoonoordsingel 19a, 1791 EL den Burg

Angelina Stiehl  http://www.texelkunst.nl Atelier Texel Kunst, Laagwaalderweg 37 de Waal

 Ina Vader http://www.inavader.nl Atelier: Noorderhaaks 1, 1797 SJ Den Hoorn ('t Horntje)

Ottllie van Dapperen , Atelier Klif 19, 1797 AK Den Hoorn

Joke Witte, Atelier Achterom 27, 1791 AN den Burg

Hélène Steenhof-Plasmans   http://www.de weezenplaats.nl                                              Atelier : De Weezenplaats, Doolhof 3,  1792 CM Oudeschild

Kunsthal ZOUT, http://www.zouttexel.nl  Schilderweg 194, 1791 LP Den Burg